Vast / 28 uur per week

In Coevorden is ruimte om te doen. Voor inwoners van de gemeente, voor ondernemers én voor medewerkers in de organisatie. Ruimte om te werken, te leren, nieuwe dingen te proberen en samen te werken aan een mooie gemeente.

De gemeente Coevorden kent naast de stad Coevorden achtentwintig kernen en dat betekent iets voor de dynamiek en diversiteit waarin jij je werk doet. We werken steeds meer samen in onze dorpen en wijken en proberen aan te sluiten bij wat zij nodig hebben. Als gemeente Coevorden hebben we hier een rol in, natuurlijk doen we het samen.

Bij de gemeente Coevorden werk je met ongeveer 350 collega’s. Een fijne werksfeer en korte lijnen vinden we belangrijk, want dan kunnen we samen gemotiveerd aan de slag. We zijn in ontwikkeling, om ervoor te zorgen dat we als organisatie aansluiten bij onze omgeving. Jij wordt er enthousiast van om hier aan mee te bouwen, zodat we samen werken aan een organisatie die weet wat haar toegevoegde waarde is. In verband met vervanging binnen ons team zijn we op zoek naar een: Functioneel beheerder, vakgebied P&O.

We staan middenin de informatiesamenleving. Iedereen beschikt over steeds meer informatie, in allerlei vormen. Van gemeenten wordt dienstverlening verwacht die niet alleen aansluit op de bestaande informatiesamenleving, maar óók op toekomstige ontwikkelingen. Team Advies en Services, waaronder het functioneel beheer valt, ondersteunt de organisatie hierbij door een betrouwbare basis voor de informatiehuishouding te bieden en tegelijk te experimenteren en innoveren. Wil jij onderdeel zijn van dit ambitieuze team? Lees dan verder.

Wat ga je doen?

Het functioneel beheer is binnen onze organisatie gecentraliseerd. Je bent samen met de andere zes functioneel beheerders verantwoordelijk voor het functioneel beheer van het gehele applicatielandschap binnen de gemeente Coevorden. Je hebt een afwisselend takenpakket dat als volgt is samengevoegd:

 • Beheren en inrichten van applicaties binnen het vakgebied van Personeel & Organisatie. Het gaat hierbij o.a. om de applicaties Beaufort, YouForce en Raet;
 • Voorbereiden, testen en implementeren van nieuwe versies en van applicatiewijzigingen;
 • Beoordelen van behoeften en wensen van gebruikers en je weet deze om
 • te zetten in praktische, innovatieve oplossingen;
 • Je weet hoe de informatie- en gegevensstromen georganiseerd zijn;
 • Signaleren en oplossen van storingen in afstemming met key-users, leveranciers en technisch beheer;
 • Je biedt technische ondersteuning bij het vervaardigen van managementinformatie;
 • Je geeft uitleg en instructie aan gebruikers en zorgt voor documentatie;
 • Je wordt als tweede beheerder voor applicaties binnen een ander domein van de gemeentelijke organisatie ingezet.

Samen met jouw collega functioneel beheerders en adviseurs informatievoorziening en -technologie zorg jij voor een optimaal werkend applicatielandschap. Je hebt een nauwe band met de klant, denkt mee met veranderingen en bent tot op een bepaald niveau thuis in de processen. Ook heb je nauw contact met jouw collega’s van de gemeenten Borger-Odoorn en Emmen. Ontwikkelingen en vernieuwingen binnen de applicaties pakken we namelijk in overleg op.

Wat bieden wij?

Wij bieden je een veelzijdige functie in een informele, open en collegiale werksfeer. Afhankelijk van opleiding en werkervaring bieden wij een salaris van minimaal € 2.435,- (aanloopschaal 8) en maximaal € 3.968,- (functieschaal 9) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Het betreft een structurele functie waarbij je eerst een tijdelijk dienstverband van een jaar wordt aangeboden met kans op een vast dienstverband.

Als organisatie bieden we collega’s veel ruimte, de kans om opleidingen te volgen en je uren flexibel in te delen. Én je werkt binnen een hele leuke en jonge organisatie die volop in beweging is! Je krijgt uitstekende aanvullende arbeidsvoorwaarden zoals betaald ouderschapsverlof, flexibele werktijden, thuiswerken en ruime ontwikkel- en opleidingsfaciliteiten. Verder werken wij met een *Individueel Keuze Budget van 17,05% van het jaarsalaris, dat naar eigen wens flexibel kan worden ingezet.

Wie zoeken wij?

We zijn op zoek naar een functioneel beheerder die ons team komt versterken, waarbij we ervaring en affiniteit met het vak belangrijker vinden dan specifieke kennis van de genoemde applicaties.

 • Je beschikt over aantoonbaar HBO werk- en denkniveau bij voorkeur op het gebied van informatica;
 • Je hebt aantoonbare ervaring als functioneel beheerder;
 • Je hebt bij voorkeur ervaring met Beaufort, YouForce en Raet en herkenning bij de HR-werkprocessen;
 • Je bent communicatief vaardig en klantgericht;
 • Je bent creatief in het vinden van oplossingen en gaat een uitdaging niet uit de weg;
 • Je bent omgevingsbewust, op de hoogte van relevante ontwikkelingen binnen en buiten de organisatie en kunt deze vertalen naar concrete acties;
 • Je bent analytisch sterk, proactief, zorgvuldig en hebt oog voor detail.

Verder is het voor deze functie van belang dat je zelfstandig bent en tevens een teamspeler. Je mondelinge en schriftelijke communicatie is effectief en duidelijk. Je werkt gestructureerd en bent stressbestendig. Plannen en organiseren kun je goed. Daarnaast beschik je over een gezonde dosis humor!

Iets voor jou?

Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Stiana Sibon, teamleider A&S, via telefoonnummer 06 1171 4536. We ontvangen je motivatiebrief en CV graag via Vooruit in Drenthe. Klik hier om te solliciteren. Je kunt tot en met zondag 23 februari 2020 reageren. De gesprekken vinden plaats op dinsdagochtend 3 maart 2020.

 • Organisatie: Gemeente Coevorden
 • Aantal uren: 28 uur
 • Niveau: HBO
 • Dienstverband: Vast
 • Salarisschaal: 9
Reageer op deze vacature

Ontvang nieuwe vacatures automatisch in je mailbox

Vacatures in je mailbox