Ons team middelen is op zoek naar een nieuwe collega! Ben jij de verbinder tussen het cluster financieel beleid en financiële administratie? Solliciteer dan bij ons als: Medewerker Bedrijfsvoering en Financiën.

Hoe ziet het team eruit?

Team middelen is een leuk en enthousiast team dat bestaat uit 4 clusters; financieel beleid, financiële administratie, belastingen en bedrijfsvoering medewerkers. Het is een team in opbouw na een nieuwe organisatie-inrichting. Deze functie is de verbinding tussen het cluster financiële administratie en financieel beleid.

Wat ga je doen?

 • Je bent verantwoordelijk voor de coördinatie van de dagelijkse werkzaamheden op de financiële administratie;
 • Je adviseert over operationele vraagstukken en (werk)processen;
 • Je ondersteunt het cluster financieel beleid bij o.a. het opstellen van begrotingswijzigingen en het aanleveren van gegevens voor de P&C-cyclus;
 • Je verricht beheersmatige- en administratieve werkzaamheden, o.a. het verzorgen van (periodieke) rapportages, overzichten en verantwoordingsdocumenten;
 • Je stelt de jaarrekening op.

Je profiel

 • Je hebt ervaring met financiële administraties;
 • Je hebt een heldere visie op vraagstukken en processen op het gebied van financiën en P&C;
 • Je kunt goed overweg met Excel;
 • Je bent energiek en gedreven om dit vakgebied verder te ontwikkelen;
 • Je hebt een hbo-opleiding in de richting van bedrijfseconomie of bedrijfskunde.
 • Do kinst de Fryske taal ferstean of wolst dit leare.

De sollicitatieraad

De sollicitatieraad is actief betrokken bij de werving en selectie binnen onze gemeente. Ze hebben hun ideale mix van eigenschappen benoemd voor toekomstige medewerkers van De Fryske Marren. Dit zijn de vier waarden die de leden van sollicitatieraad extra belangrijk vinden:

 • Duurzaamheid. Je kiest voor structurele oplossingen met oog voor de langere termijn.
 • Omgevingsbewust. Je staat open voor anderen en bent goed geïnformeerd.
 • Echtheid. Je bent oprecht geïnteresseerd en echt begaan met onze inwoners.
 • Lef. Je durft je nek uit te steken, denkt creatief mee en vindt het leuk om positief op te vallen.

Wat mag je van ons verwachten?

 • Afhankelijk van opleiding en ervaring ontvang je een salaris van maximaal € 4.048,00 (cao-gemeenten functieschaal 9) bruto per maand bij een werkweek van 36 uur;
 • Naast je brutoloon ontvang je een keuzebudget van 17,05%, dat je naar eigen wens flexibel kan opnemen. Dit budget (IKB) bestaat uit o.a. vakantiegeld en een eindejaarsuitkering. Daarnaast zijn er volop ontwikkelmogelijkheden.
 • In deze coronatijd is het gebruikelijk om thuis te werken. Bij hoge uitzondering kan er op kantoor gewerkt worden. Zou er geen corona zijn? Dan werk je de ene dag nauw samen met je collega’s in ons moderne kantoor, terwijl je de volgende dag rustig thuis aan het werken bent. Je hebt veel contact met collega’s van andere afdelingen. De sfeer in onze organisatie is ‘noflik’ en betrokken.

Direct solliciteren

Heb je interesse in deze vacature? Stuur dan een e-mail met cv en motivatie naar: sollicitaties.040631@werkeninfriesland.nl . Sollicitaties moeten vóór 23 november 2020 binnen zijn. De gesprekken zijn gepland op 3 december 2020.

Wanneer je bij ons komt werken, moet je een Verklaring Omtrent het Gedrag inleveren.

Meer weten over onze organisatie en sollicitatieraad, kijk dan op: wanneerbeginje.nl

Meer weten

Voor informatie over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met Remco Eemsing, teammanager Middelen, telefoonnummer 140514 of via e-mail r.eemsing@defryskemarren.nl. Voor informatie over de procedure kun je contact opnemen met Albert Huisman, adviseur P&O, telefoonnummer 140514 of via e-mail albert.huisman@defryskemarren.nl

 • Niveau: HBO
 • Salarisschaal: 9
Reageer op deze vacature

Ontvang nieuwe vacatures automatisch in je mailbox

Let op: vacaturenieuws kan in de spamfolder belanden!

Vacatures in je mailbox