36 uur - schaal 11. Tijdelijk met uitzicht op vast.

Het Hogeland is een Noord-Groninger gemeente die groeit. Waar ruimte is voor pioniers en frisdenkers om samen verder te bouwen aan de organisatie. Wij richten ons op ruimte voor inwoners en hun initiatieven. Daarin zijn samenwerking en maatwerk vanzelfsprekend.

Bij ons in het team facilitair is geen dag hetzelfde. Wij zijn van de  duizend-en-één-dingen namelijk. Servicegericht lossen wij vragen op van onze collega’s. Goed kunnen luisteren is daarom dus net zo belangrijk als kunnen duizendpoten.

Werk jij makkelijk samen, buig je soms mee en pak je graag door? Welkom! 

Ook als het goed gaat, kan het steeds een beetje beter, dat is het credo van ons team Facilitair. We vinden het belangrijk dat de collega’s  zich goed en gastvrij door ons geholpen voelen. Wij blijven onze dienstverlening doorlopend aanpassen aan de behoefte binnen de organisatie. Ons team bestaat uit 15 medewerkers. Samen nemen wij de interne dienstverlening van de gemeente voor onze rekening. We ondersteunen medewerkers online, per telefoon en op de locaties zelf.

Wie ben jij?
Als teamcoach facilitair ben jij ambassadeur voor de interne dienstverlening. In woord en vooral gedrag adem jij het dienstverleningsconcept van Het Hogeland.  Je hebt een visie op de manier waarop het facilitaire bijdraagt aan de gemeentelijke organisatie.  En even belangrijk; je weet die visie samen met je team in de praktijk te brengen. Je draagt bij aan een professionele cultuur binnen ons team en blijvende verbetering van onze prestaties. Dat doe je door te verbinden binnen en buiten ons team. Door je op te stellen als stuwende coach wanneer dat kan. En als doortastend leider als dat nodig is.

Je houdt verbinding met andere teamcoaches (en teams) en de directie. Samen met de andere teamcoaches vorm je ook weer een team die een belangrijke rol heeft in de ontwikkeling van de organisatie. Leidraad bij die ontwikkeling is onze toekomstvisie Ruimte!. Daarom vinden we het belangrijk dat je in staat bent om die visie vanuit jouw rol in de praktijk vorm en inhoud te geven.

Wie zoeken wij?

Als teamleider/coach:

 • Heb je aantoonbaar inhoudelijke kennis en ervaring op het gebied van facilitaire zaken en de daarbij behorende aanbestedingen.
 • Ben je een klankbord op de inhoud van het werkveld. Je werkt mee aan en adviseert over beleidszaken en juridische kwesties. 
 • Neem je verantwoordelijkheid voor het functioneren van het team.
 • Stuur je op het realiseren van een hoge kwaliteit van het werk, korte doorlooptijden, hoogwaardige dienstverlening binnen de aanwezige middelen.
 • Breng je focus aan in de opdracht aan het team. Je geeft daarbij betekenis aan de in- en externe ontwikkelingen die op het team afkomen.
 • Handel je budgetverantwoordelijk.
 • Heb je ervaring met situationeel leiderschap en weet je dit in de praktijk te brengen.
 • Zie je teamopdrachten als een gezamenlijke opgave waaraan vanuit persoonlijke verantwoordelijkheid door medewerkers wordt gewerkt.
 • Heb je ervaring met organisatie- en teamontwikkeling, zelforganisatie en opgavegericht werken.
 • Ben je politiek en bestuurlijk sensitief is. Je hebt ervaring in een politiek-bestuurlijke omgeving en weet je te bewegen in een organisatie die in ontwikkeling is en waar diverse belangen gewogen moeten worden.
 • Lever je samen met de medewerkers een bijdrage aan de ontwikkeling van de gemeente Het Hogeland tot een wendbare, innovatieve organisatie die haar rol als professionele dienstverlener - en partner vorm en inhoud kan geven vanuit de dagelijkse werkpraktijk.
 • Handel je vanuit inhoudelijke kennis, (zelf)reflectie en authenticiteit.
 • Beschik je over een HBO opleiding facility management
Wat bieden wij?

Ruimte voor plezier in je werk! Je krijgt in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd voor de duur van een jaar. Als jij en wij aan het eind van dat jaar vinden dat we goed bij elkaar passen, en de omstandigheden ongewijzigd zijn, dan kan dit leiden tot een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd.

De functie is gewaardeerd op schaal 11 (Cao Gemeenten). Je salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en is minimaal € 3.561 en maximaal € 5.169 per maand op basis van een 36-urige werkweek (peildatum 1 oktober 2020). Daarnaast krijg je een flexibel arbeidsvoorwaardenbudget van 17,05% bovenop je brutosalaris.

Belangstelling of meer informatie

Je kunt reageren door je CV en motivatie tot en met 18 april 2021 te sturen naar: vacatures@hethogeland.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jojo Bottema,  directeur, via telefoonnummer 088-3458888.

We zien je sollicitatie graag tegemoet!

Ruimte!

Ruimte is de kern van de ambitie van de nieuwe gemeente Het Hogeland. Spreekt ruimte je aan? Je leest er meer over op: http://www.hethogeland.nl/ruimte.

 • Organisatie: Gemeente Het Hogeland
 • Aantal uren: 36 uur
 • Niveau: HBO
 • Dienstverband: Tijdelijk
 • Salarisschaal: 11
Reageer op deze vacature

Ontvang nieuwe vacatures automatisch in je mailbox

Let op: vacaturenieuws kan in de spamfolder belanden!

Vacatures in je mailbox